Фламінго на Євробаченні 2016

10 вересня 2016 року у Україні пройшов національний відбір София роль и Фламинго на Евровидиньена “Дитяче Євробачення 2016”, в рамках якого за сумою голосів журі та телеглядачів максимальну кількість балів (23 бали) набрала Софія Роль.

Софія удостоїлася права представляти 20 листопада 2016 року нашу країну на “Дитячому Євробаченні”, місцем проведення якого стала столиця Мальти, Валетта. Пісня учасниці Planet Craves For Love (”Планета жадає любові”).
Супроводжувати пісню буде ансамбль сучасної хореографії “Фламінго” – Андрій Карпухін і Іра Волкова. Детально про номер розповісти ми не можемо  – це інтрига, яку треба зберегти до того моменту, коли дана постановка буде представлена​​..

Нагадаємо, що ансамбль сучасної хореографії “Фламінго” вже допомагав солістам і брав участь в Євробачення 2013 рік, де нашим ансамблем був представлений номер “Скакалки”. Це був яскравий і феєричний вибух танцювального мистецтва, який подарував незабутні емоції. Також наші хлопці були на підтанцьовці у Вірменії і у солыста з Азербайджану.

Подивіться обов’язково наших учасників на конкурсі дитячого Євробачення 2016, тримайте за них кулачки, а вже 20 листопада буде відомий переможець. Будемо сподіватися, що це буде представник України – Софія Роль і наші танцюристи допоможуть в цьому.

Добавить коментарий

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *