Клас концерт

12 грудня 2015 року в залі Київського палацу дітей та юнацтва пройде клас концерт народного художнього колективу, ансамблю сучасної хореографії «Фламінго». На цьому концерті батьки дітей, які займаються в колективі, змогли оцінити чого досягла їх дитина за час занять.

Для тих, хто ще не займається у нас, була прекрасна нагода подивитися на рівень ансамблю і, можливо, записати свою дитину в наш колектив. Не секрет, що хлопчики в танцях завжди в ціні, так що чоловічій половині віком від 5 років відкрита дорога у світ танцю.

Наш танцювальний колектив активно бере участь у різних концертах, Клас концерт Фламингомайстер-класах, концертах, конкурсах і т.д. На сторінках нашого сайту зібрана необхідна інформація. Ми танцюємо практично у всіх стилях сучасного естрадного танцю. Наші викладачі – професіонали своєї справи з величезним досвідом навчання, які знайдуть підхід до кожного учня.

Ми пропонуємо навчання в таких танцювальних стилях, як класика, рагга, hip-hop heels, джаз-фанк, хаус, буті-шейк, модерн, контемп, зумба, хіп-хоп, брейк.

Ласкаво просимо в нашу сім’ю. Запрошуйте ваших друзів і знайомих в наш колектив.

Ось відео нашого концерту:

7 Коментарии

 1. By Алексей Posted on 12.12.2015

  Дети молодцы!!! Большое спасибо за труд всем педагогам!!! Вся семья наша была в восторге от выступления!

 2. By Роман Posted on 12.12.2015

  Прекрасное выступление, показывающее уровень коллектива. удачи и долгих лет.

 3. By Alex Posted on 12.12.2015

  Выступление – супер! Очень понравилось. Спасибо педагогам-практически на голом энтузиазме поддерживают коллектив в прекрасной форме! М-о-л-о-д-ц-ы!!!

 4. By Наталия Posted on 12.12.2015

  СПАСИБО!!! Отличный концерт, детки супер, все педагоги большие молодцы!!! Огромное спасибо за Ваш энтузиазм, терпение и труд!!!

 5. By Григоренко Cергей Posted on 12.12.2015

  Масса эмоций и позитива от выступлений прекрасный преподавательский коллектив. Отлично ребята!

 6. By Анна Posted on 13.12.2015

  Огромное СПАСИБО всем педагогам за ваш не легкий труд!! Благодаря вам мы получили море позитивных эмоций!!! Все детки молодцы и все и них получится!!!

  • By Фламинго Posted on 17.12.2015

   И Вам, Анна, спасибо за ваших деток. Наша семья имела только деток, а сейчас мы чувствуем неоценимую поддержку родителей. Т.е. нас становится больше ;).

Добавить коментарий

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *