Звітний концерт 2016

20 травня 2016 відбувся звітний концерт “За межами слів”народного художнього колективу, ансамблю сучасної хореографії «Фламінго».

У святковій програмі взяли участь усі вихованці колективу. Колектив, в особі викладачів і керівника колективу Грищенко Людмили Миколаївни, підготував велику кількість яскравих номерів, в тому числі і прем’єрних. В рамках концертної програми разом з танцювальним колективом ви могли зануритися в сучасне щасливе дійство, в якому гармонійно поєднувалися усі стилі, якими володіють вихованці колективу: контемп, джаз танець, хіп-хоп, акробатика та інші.

Журі, до складу якого входили всі батьки вихованців, а також їх запрошені друзі і всі хто випадково заглянув в цей день в концертну залу, змогли поставити свою оцінку колективу. На концерті були присутні друзі колективу з Росії, Білорусії та Пан Адам Кохер з Польщі. Якщо ви були присутні на концерті прохання під даним постом залишити свою оцінку.

Хотілося б відзначити, що протягом всього першого півріччя 2016 колектив отримав три Гран-прі.

Цей день був насичений сюрпризами і незабутніми враженнями. Приводьте до нас своїх дітей й вони також стануть нашою великою родиною.

ВІДЕО та ФОТО виступів можна подивитися на сторінках нашої галереї. Дуже Вам вдячны, що ви з нами.

Добавить коментарий

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *